Tozkoparan Dizisi Oyuncularının Yaşları!!!
04:43
159,794
Reddit
#TOZKOPARAN #YENİ BÖLÜM TOZKOPARAN
TRT1 ekranlarına Yeni bir Türk Kahraman geliyor!
Tozkoparan Dizisi Oyuncularının Yaşları!!!
TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu bir hikaye ekrana gelecek: Tozkoparan!
Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.
Küçük Mete’nin hastalıktan kahramanlığa uzanan hikâyesi…
Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.
Çocuk oyunculara, ünlü oyuncularda eşlik ediyor.
Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.
Tozkoparan İskender günümüzde tekrar hayat buluyor
916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.
Heyecan Dolu Okçuluk Müsabakaları İçin Hazır Olun!
Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete Sağlam, rahatsızlığı ve annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Mete taşındığı kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecek.
Etiketler:
Tozkoparan, trt1, trt, yeni dizi, okçuluk, veya medya, Yusuf Gökhan Atalay, özgür ege nalcı, burak kut, burcu altın, leya kırşan, yağız kılınç, deniz erayvaz, alarak ardak, doruk kaan aslan, demir saygı, tuana naz tiryaki, fatih yılmaz, helin melike çal, emrah ben, emre şen, seda çavdar, turan günay, dilara akın yazıcı, özüm çakır, şevki es, elif hamamcı, Pazardoruk kaan aslan,Tozkoparan Dizisi Oyuncularının Yaşları!!!,tozkoparan,tozkoparan dizi,tozkoparan dizisi,tozkoparan oyuncuları,tozkoparan oyuncu,tozkoparan son bölüm,tozkoparan 8. bölüm,tozkoparan ne kadar kazanıyor,tozkoparan para,tozkoparan oyuncuları yaşları,tozkoparan dizisi oyuncuları yaşları,tozkoparan şok eden yaşları,tozkoparan kaç yaşında,tozkoparan 8. bölüm fragman,tozkoparan 9.bölüm fragman,tozkoparan 8,tuana naz tiryaki,yusuf gökhan atalay

YORUMLAR
Sonraki