Payitaht Abdülhamid 99. Bölüm
2:33:50
917,147
Payitaht Abdülhamid
Reddit
Payitaht Abdülhamid 99.Bölüm Özet:
Abdülhamid’in Gustav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla artar. Yoksa aradıkları düşman gözleri önündeki Gustav’mıdır? Meçhul düşmana Zülüflü aracılığıyla telgraf çeker. Telgrafa gelecek cevap Gustav’ın beraatı olacaktır. Ama Gustav hastanede, iki oğlu da saraydadır. Telgrafa cevap verecek kimse yoktur. Abdülhamid Gustav’ın düşmanlığını ispat edebilecek midir?

Ahmet Paşa devletin içinde olduğu söylenen çetenin peşindedir. Topladığı bilgiler onu tek bir isme götürür. Abdülhamid’in hiç beklemediği, güvendiği bir isimdir bu... Yaptığı tertiple gerçeği ortaya çıkaracak, kim suçlu, kim değil anlayacaktır. Bir buluşma ayarlanır. Abdülhamid’in gözü önündeki buluşmaya kim gidecektir?

Halil Halid rahibe meselesini çözüp İmro’nun planını bozmuş, ama Naib’in şüphelerinin artmasına engel olamamıştır. Naib verdiği yanlış bilgiyle Tatarları tuzağa çeker. Halil Halid arkadaşlarını son ada kurtarmayı başarır. Ama Naib’in Halil Halid’i çaresiz bırakacak başka bir planı daha vardır. Halil Halid yapılacak katliamı önlemek için kendi canı pahasına saraya istihbaratını gönderir. Saraydan gelecek emir ne olacak, Naib’in planı tutacak mıdır?

Blavatsky Çemberlitaş konağını almak ve altından kazdıracağı tünelle Ahit Sandığı’na ulaşmak için hesaplarını yapar. Nihayet dünyayı yönetme gücü kendisinin de içinde olduğu gizli cemiyetlerin eline geçecektir!

Bu arada da Gülcemal’in Hristiyan olduğunu öğrenen Mehmet’in ölüm hükmünü verir. Bidar da iyi niyetle Mehmet ve Gülcemal’in aralarının neden bozulduğunu araştırmaktadır.
#PayitahtAbdülhamid Her Cuma #TRT1’de!
Payitaht ‘Abdülhamid’ tüm bölümler için tıklayın…bit.ly/PayitahtBölümler
Payitaht ‘Abdülhamid’ fragmanlar için tıklayın… bit.ly/PayitahtFragmanlar
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): facebook.com/payitahtdizi
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): twitter.com/payitahtesfilm/
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): instagram.com/payitahtdizi/
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi TRsoft Kanalı (Official TRsoft Page): bit.ly/PayitahtTRsoftKanali
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): facebook.com/TRT1/
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): twitter.com/trt1/
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): instagram.com/trt1/
TRT1 Resmi TRsoft Kanalı (Official TRsoft Page): trsoft.info

YORUMLAR
 • Вугар Ахундов
  Вугар Ахундов

  Canim Tahsin Pashaya bir shey olmasin

 • Olccy K.
  Olccy K.

  prens sabaattin gibi evladım olsa büyük mabeynde boğdururdum

 • S B.
  S B.

  ah tahsin paşa aglattın yıne bızı

 • Fikir Sahibi
  Fikir Sahibi

  1:49:50 Tahsin Paşa yine ağlıyor dnsçansşsjşele

 • münzevi kls
  münzevi kls

  Akrabalar bile akrepken dostlugun yarenligine hayranim tahsin paşa

 • The End
  The End

  trsoft.info/hd/video/u3_T4LhplIednr4

 • Osman Turan
  Osman Turan

  "Ne oldu beyim"!? "Hiiç, balam, Osmanlı Çak Noris bizi kurtardı"

 • Osman Turan
  Osman Turan

  Bıktım ya, tüm filimde, bizim bayilan adamlar ölenekadar kendine gelmiyor, en güçlüleri bile! Haydi Selim, uyan artık, birazdan öleceksin! Yau, sanatçı, bize şunu yapma ya!

 • aşk herşeye kadirdir
  aşk herşeye kadirdir

  Senin sayende tüm bölümleri izledim @bulentinal ❤❤

 • Osman Turan
  Osman Turan

  Bir akıllı adam demiş "Küçücük şeyler, büyük meseleleri hall etmiyor, çünkü küçücük şeyler hep bir şeyi hall edyor"! Aptal ve hayin Abdülkadir, hayin Sabahettini tutuklattırsaydı, hayla en birinci görüşte, kaç beladan kurtulurduz ve belki Abdülhamid han biraz gec yıkılırdı ve milletimizin daha çok fırsatı ve gücü olurdu, hem, belki Abdülhamid han hiç yıkılmazdı ve Osmanlı 1 dünya savaşında zafer kazananlar sırasında olurdu, 2 dünya savaş ya hiç olmazdı, ya olsaydı bile, Osmanlı ordada olurdu, ve bir daha zafer kazanırken, daha güçlü olurdu, İsrail olamazdı, ve kaç Türk toprakları, Vatanımıza dönecekti! Kaç böyle küçücük görünen şeyler yüzünden yıkıldı Osmanlı! Birincisi öyle kanuni yok, aptal Süleymandan başlarken, o helal süt emmiş Türk kızlarnı zevce yapsaydı, kahpeyle evlenmeseydi ve onun o çirkin kanı katılmasaydı, kanı murdarlanmış Selim sultan olamazdı! Süleymanın babası bilyorduki, Süleymanı öldürmek istemiş, çünkü o gelecegi gören bir insan'idi! Vatanını seven adam, Vatanı hep bir şeyden ve tüm azizlerinden bile üstün tutar!

 • Фарид бей Шекинский
  Фарид бей Шекинский

  Tahsin paşa

 • Hami Kurt
  Hami Kurt

  Film süresi 1 buçuk saate düşsün bütün diziler

 • MY MUSICAVEN
  MY MUSICAVEN

  Sultan Abdulamid Han'ı çok severim ama yaptığı bir sürü hata var. Bu dizi bunları yok sayıyor. Tarihi taraflı anlatıyor. Lütfen araştırın.

 • elektrik malzemeleri
  elektrik malzemeleri

  55000 tane reklam koymuşsunuz maddi sıkıntılar içindesiniz galiba youtubeden alıcagınız paraya kadar düştünüz demekki

 • Halis Karaca
  Halis Karaca

  Bir koku varmış mışda onu koklayınca adam değişiyormuş. Allah aşkına bulamadınız mı daha mantıksız bir şey böyle kaliteli bir dizide bu tarz saçmalıklar hiç hoş olmuyor , inandırıcılık yok.

 • Ases Wherli
  Ases Wherli

  Elhemdulillah Elhemdulillah Elhemdulillah

 • İsmail Şentürk
  İsmail Şentürk

  1:26:05

 • Muhammed Kose
  Muhammed Kose

  2:21:39 aga beee. Bu nasıl bir fedakarlık adı değmez :) duygulandık 2:29:04 aga beee... "Allah şehadetini kabul etsin adı değmez"

 • EkoooTV
  EkoooTV

  Esselamum aleyküm Avusturya dan 🇹🇷 🇦🇹

 • Ngk Kara
  Ngk Kara

  1:47deki sahne muhteşem

 • Oğuzhan Dilmaç
  Oğuzhan Dilmaç

  2:21:50 de çalan müzik nedir

 • Aytac Alim
  Aytac Alim

  21inci dakikadaki muzigi nerde bulabilirim?

 • Zekeriya Ilgoy
  Zekeriya Ilgoy

  Mahmut pasa cesmanin orda tavuk pilav vardemislerdir yazikkk yoksa gitmezdi oraya dizi superrrrrrrr slm

 • sinem kurak
  sinem kurak

  6ghu,

 • Hasan Huseyin Gurpinar
  Hasan Huseyin Gurpinar

  Ne vefalı dostsun sen Tahsin paşa Biğdar sultan bu kadar aşkla bakmıyor Tahsin paşa kadar Sultanımıza

 • عمادالدين الزنكي
  عمادالدين الزنكي

  🇮🇶🇮🇶🇮🇶🇮🇶🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Mehmet Ali Belek
  Mehmet Ali Belek

  Tahsin pasaaa aglattin benii😢😢😢

 • Ottoman Empire
  Ottoman Empire

  Yaşasın Türk Milleti 🇹🇷🇹🇲🇰🇬🇦🇿🇺🇿🇹🇯🇰🇿🇵🇰

 • angela red
  angela red

  İnsanlar neler çekmiş

 • Abdul Samet Alkan
  Abdul Samet Alkan

  Ip man Nadir beyin yanında halt yemiş be

 • Sevgin
  Sevgin

  AHMAK SABAHATTIN, ALÇAK SABAHATTIN.

 • Anti k3malist
  Anti k3malist

  Besiktasin kuruluşunu anlatıyor bu bölümde yani beşiktaş 1903 senesinde kurulduysa. 7 sene var sultanın tahtan inmesine. :(

 • Ismail Ismailov
  Ismail Ismailov

  Yav arkadaslar. Bu sebahattin taa sultanin makamina kadar gidiyor ve babasi'nin yaninda Abdulhamitín huzurunda Sultana resmen kafasina gore ben Jon Turklerin tarafindan oldugunu gibi adi laflar konusuyor ve sonra elini kolunu sallayarak disari cikiyor. Abdulhamit buna karsi bir reaksiyon gostermiyor. Bu ne istir?

  • Abdul Samet Alkan
   Abdul Samet Alkan

   Jon Türkler bir düşünce farkliligiydi batıyi beğenme gibi

 • goat baaa
  goat baaa

  Bici bici kurdistan 🇧🇴🇺🇸❤🇹🇷 Dislike edenler😂

 • Gafaroglu E
  Gafaroglu E

  Payitaht Abdulhamid 99. Bolum dakika-saniye: 2:21:22...de konusmada adi gecen Bulgar Tudor Panice kim merak ediyor musunuz? Digerleri kimse O da onlardan aslinda. Genc Turkler denilen Turklerle ilgisi olmayan bir terororistler, hainler grubunun uyesi. Osmanli devletini nasil yikariz toplantisi yaparkenki bir resimlerini asagida verdigim adreste gorebilirsiniz. Yer Selanik, sene 1905, Ingiliz casusu Vransky'nin evinde cekiliyor bu fotograf. Mustafa Kemal (2) numara ile isaretlenmis fotografta; saginda Ingiliz casusu Vranski var (Ingiliz Siyonistleri ve Ingiltere organizator rolunde). M. Kemal elini onunde oturan Bulgar teroristi Tudor Panice (9)'in omuzuna koymus; Panice'in saginde Abdulhamid'e suikast duzenleyen Ermeni terorist Edward Joris (10) oturuyor. Panice, Mustafa Kemal'den iki yas daha buyuk. Bunlar (Tabi Mustafa Kemal haric) Abdulhamid dizisinde isimleri gecen teroristlerden bazilari. (Dizide neden Mustafa Kemal'in ismi gecmiyor, ya da gecmiyecek sizce?) Fotografi Pinterest'te de bulabilirsiniz, veya su adreste sagda gorebilirsiniz: www.google.com/search?q=Mustafa+Kemal+selanik+ingiliz+casusunun+evinde&client=firefox-b-1-d&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=LU2juMOg-zm3bM%253A%252CKLUGP8PwS06nNM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kQBzW4gP7R7cWK3U-f2MOsEleJWdA&sa=X&ved=2ahUKEwi_mePMp7PmAhUPM6wKHS2BAkYQ9QEwA3oECAoQBg#imgrc=LU2juMOg-zm3bM: Fotograftakiler sadece Makedonya ve civarinda aktif olanlardan bir grup. Resim her birisinin ulkesinde kendi dilleriyle de var. Ovunuyorlar. Daha baska gruplar da var; ama cogu Genc Turkler adi altinda calisiyorlar. Genc Turkler cemiyeti bir enternasyonal cemiyet, Paris'te onemli bir subeleri var. Cogunlukla Selanik basta, Avrupa Masonlarindan ve Mason Yahudi liderlerden olusuyor. Gazetelerini Rus Siyonistlerinin parasiyla cikariyorlar. Cemiyeti Bnai Brith (New York'ta kurulmus bir Yahudi cemiyeti) lojistik islerini yaparak destekliyor. Abdulhamid Hani tahttan indiren Hareket ordusu bu cetecilerden olusuyor. Dizide ismi sik gecen Karassou' da (fotografta yok) bir yahudi; Turkcelestirilmis ismi Karasu. Abdulhamd'in makamina cikip tahtindan ineceksin diyen dort kisiden birisi. Mustafa Kemal ise Hareket ordusunun kurmay subayi; ordu Istanbul'a geldiginde ordunun halka bildirisini yazan, Yildiz sarayi yagmasina katildigi soylenen kisi. Yikmak istedikleri devlet: Bin senelik Anadolu tarihimizde butun vatandaslarini esit ve adil bir sekilde idare eden, insan haklarina saygili bir hukuk devleti. Ecdadimizin kurdugu en buyuk, 623 sene yasayan medeniyet getiren bir devlet. Bu devleti yiktiktan sonra getirilen devlet ise mutlak ve her seyi yalan-sahte-calinti eli kanli somurgecilerin onunu acan bir diktatorluk. Recep T. Erdogan gelmese hala juntalarla ugrasan demokrastiklesemeyen bir devlet olarak kalacaktik. Iki basit soru: peki biz kac bin ton bronz, kac bin ton parlatilmis granit, kac milyon poster yapip harcadik bunlardan birisini goklere cikarmak icin? Ve onlarin onunde senelerce zir zir agladik? Icinizde, bu konulari 90 sene boyunca serbestce tartistik oyle karar verdik diyeniniz var mi? Granitleri-bronzlari parlatanlar bize sordular mi? Iyi bir sey yaptiklarina ikna ettiler mi? Yoksa sorgusuz sualsiz dayattilar mi?

 • Musab Aydemir
  Musab Aydemir

  Anliyorum su canli yayini niye acmiyorlar

 • Musab Aydemir
  Musab Aydemir

  Canli yayini acsaniza

 • Ali Emir Etemoğlu
  Ali Emir Etemoğlu

  Abdülhamid Han'dan çok Cemile Sultan çıktı dizide

 • Samsung7221 Samsung
  Samsung7221 Samsung

  ADI DEĞMEZ

 • Fatma Altındağ
  Fatma Altındağ

  Bu bolum cok aglaticiydi yaa aglamaktan gozlerim morardi

 • Betül asln
  Betül asln

  1. 36.00 da dilruba konuşuyor ama ses çıkmıyor Ne yapıyorsunuz sultanım diyor

 • SapArt Media
  SapArt Media

  Кыргызстандан ысык саламдар болсун / Kyrgyzstandan salamdar bolsun

 • DIRILIŞ DKNK *68*
  DIRILIŞ DKNK *68*

  Bir zat bu kadarmi zeki olur.ALLAH senden razi olsun sultanim.biz senden razi olduk.

 • Muharrem ÇOBANOĞLU
  Muharrem ÇOBANOĞLU

  Dk. 41:16 Tahsin Paşadan önce başladım ağlamaya. Lütfen Tahsin paşa diziden gitmesin!!!

 • Belkiz oz
  Belkiz oz

  Ben burdan tum turkiyedeki erkeklere sesleniyorum kadinlara sahip cikin fark etmez kim oldugun yaninizdan gecen her kadin sizin din kardesinizdir... artik kadinlar olmesin hor gorulmesin kalpleri incitilmesin... haksizliga ugramasin... herturlu kotuluklere mahrus kalmasinlar onlar allahin bizlere emanetidir... bu seyler sizin bacinizin annenisizin halanizin teyzenizin yengenizin basina gelebilir.. ve kimseye dusmez allahtan baska bir insani bir kadini yargilamak laf soylemek elestirmek !!!! Cahil olmayin cehalete dusmeyin seytanin tuzaklarina dusmeyin seytanin ve nefsinizin oyuncagi olmayin!!!

 • Sıdıka Şençiçek
  Sıdıka Şençiçek

  1:54:55 gündüz vakti neden mumlar yanar kii?

 • ishrak hasan
  ishrak hasan

  English subtitles plz, we Muslim world want to understand

 • fatih özmen
  fatih özmen

  Madam blavatsky 1891de öldu dizi 1904 1905 lerde dizide oynuyo bu nasil yapim neden hep yalan dolan uydurma diziden sogutmakmi amac

 • Cezmi YILDIRIM
  Cezmi YILDIRIM

  Yarabbi sultanımız Abdulhamide rahmet eyle

 • Sedat Usta
  Sedat Usta

  81.dakikada Naime Sultan "Mehmet ile Gülcemal" demesi gerekirken "Mehmet ile Gülcemil" diyor. Dilsürçmesi olabilir. Bilgilerinize ve Dikkatlerinize arz ederim...

 • Zeytincan Zeytincan
  Zeytincan Zeytincan

  Cennet Mekkan AdülhamidHan,🇹🇷Hakanımız,Hünkarımız,Atamız ,Dedemiz,Nur Icinde Yat🤲🤲

 • Mehemmed Meherremov
  Mehemmed Meherremov

  Sultan II Abdulhamide bir Ataturkci olarak saygim sonsuz. Sultan II Abdulhamid bir Turk devletinin yedi duvel tarafindan isgale olunmasinin karsisini 33 Yil Aldi. Bir Turk Hakani olarak dunyadaki tum mazlumlarin umudu, zalimlerin korkusu idi. Hatta yeni kurulacak olan Turk devletinin yaranmasi icin esas temellerini de koymus. Allahdan Mustafa Kemal Ataturk gelip Turk yurdunu yedi duvelden kurtardi. Her ikisinin ruhu shad olsun 🤘🐺.

 • Ahmet Gumusay
  Ahmet Gumusay

  Harika bir dizi tarih iman kokuyor

 • Burhan Yazıcı
  Burhan Yazıcı

  Ahhh Hamidimmmn senin kabrine bile kurban olurum

 • Seyfullah Atay
  Seyfullah Atay

  Aferin selim paşa zaten tahmin ettim onu vuracağını

 • Elvin Aliyev
  Elvin Aliyev

  Tahsin Paşa😔😔

 • bak işine
  bak işine

  Abdulhamit karakterini cok iyi oynuyo gercekten unutuyom bazen oyuncu oldugunu 😀

  • Safa
   Safa

   Harbiden tebrik ediyorum bende

 • mko bboy
  mko bboy

  Bölüm kaçırınca netten izliyorum takip ettiğim iki dizi arasında ilk sırada

  • Safa
   Safa

   Benimde hemşerum

 • Murat Akyildiz
  Murat Akyildiz

  El muzaffer daima...aaaa...aaa

 • Murat Akyildiz
  Murat Akyildiz

  El muzaffer daimaaaaa...aaa

Sonraki