A Haber Canlı Yayın
2:58:26
997,718
A Haber
Reddit
A Haber Canlı Yayın
Kanalımıza Abone Olmak İçin : bit.ly/2LXGALn

YORUMLAR
 • Yürüyen Merdivende Koşan Adam
  Yürüyen Merdivende Koşan Adam

  Oha la bu süre ne

 • İlker0133 Yılmaz
  İlker0133 Yılmaz

  Bi tane sizin komik bi spiker vardı o nerde?

 • İlker0133 Yılmaz
  İlker0133 Yılmaz

  Cansın abla senin ne işin var sınırda. Orası neresi Beytülşebapmı? Sen üşümüşün. Askerlere söyle senide bindirsinler araçlara.

 • İlker0133 Yılmaz
  İlker0133 Yılmaz

  Cansın abla sen nerdesin ya sınıramı gittin, üşüyecen ya üstüne bişede almamışın evden batniye verimmi? Ne işin var senin sınırda. Elinin hamuruyla erkek işine karışıyon.

 • Meik Wien
  Meik Wien

  Türk halkı tam bir salak halk..amiraka ve rus yılarca bütün müslümanlara savaşa soktular. En son surryedi ...bir türkiye kalmiştı..hadi size hayırlı olsun.türkiyde savaş girdi..oh olsun size beyninizi sikeyim türk halkıının..daha neyi savunuyursunuz cahiler??

 • Her Telden
  Her Telden

  trsoft.info/hd/video/vKPXzbaXY2mIZdw

 • Sargon King
  Sargon King

  Turkiyeyi dunya onunde itibari somali kadar yok begendinizmi yaptiginizi o cakma sahte islamla zavalli comarlari somurdunuz etinden sutunden sirca yali yaptiniz okenleride olmayan sozde sehit makami varmis gibi kandirdiniz sehitlik sizin dediginiz gibi olsa peygambere komsu cennetin bilmem neresi oyle olsa ilk once receb tayyip giderdi hani nerde bi tane tarikat bakan akp milletvekil savasa gitmiyor anca it gibi uruyorlar ama kendi cocuklari yatlarda karili kizli egleniyorlar sizle bu sunuz

  • Yusuf Toklucu
   Yusuf Toklucu

   Gerizekalı bu 3. Dünya savaşımı bu Sizin kadar mal görmedim

 • Ati Medya Grup
  Ati Medya Grup

  Canli yayına saldırı mi oldu yoksa.. gelelim mi

 • aBuZer teLkadaYıf
  aBuZer teLkadaYıf

  yazık gerçekten acıyorum ülkemize .. bir tane , diktatör olmaya çalışan cahil yüzünden şehit düşen bu kadar gencecik fidana .. ne hale geldi ülkemiz .. adam oy kaybettiğini her anladığında ; bir yerlere operasyonlar düzenlendi .. onlarca yüzlerce şehit verdik .. hepsi de bir destanmış gibi lanse edildi ve rating'e dönüştürüldü .. ülkedeki milyonlarca cahil de bunlara prim verdi .. çok yazık ya .. bakın bir önceki operasyonda kaç şehit verdik ? kaç trilyon masraf yaptık araştırın .. bir de bu operasyonun diğerinden ne kadar daha büyük olması düşünüldüğünü araştırıp oran kurun .. bize can ve maddi kaybını görmeye çalışın .. bu sıkıntılı dönemimizde çok mu acildi bu operasyon ?? sorarım size .. daha ne kadar can vereceğiz ? daha ne kadar vergi ve zam binecek sırtımıza ? ? ¿ ¿ ohal kalkalı kaç zaman oldu lafım ona .. seçim arefeleri hariç terör saldırısı olmuyor ülkede .. ama gelgelelim heryerde kimlik kontrlü yapılıyor ..hatta olay abardı .. önceden polisler bir yerde bekler ; önlerinden geçenlere kimlik sorarlardı .. şimdi ; kendileri geziyor , insanların yanına gidip kimlik soruyorlar .. hizmeti halkın ayağına getirme olayını ohale uyarlamışlar resmen ..

  • aBuZer teLkadaYıf
   aBuZer teLkadaYıf

   @Harika _ VideoLar ; bu arada benim lafım başımızdakilere .. zavallı askerciklerimize emniyet birimlerimize değil .. onlar başımızın tacı dır her daim .. her daim askeriz biz ülkemiz için .. ak troller gibi çürük ya da bedelli peşinde de koşmadık koşmayız da.. 18 ay mardin de çatır çatır askerlik yapmış adamız .. başımızdakine bak .. savunduğunuz var ya hani .. iki oğlu ve damadı ya çürük ya bedelli .. ama onlar milli biz hain değil mi ? ahh ah .. Allah size o beyni kullanmayı nasip eder inşallah ..

  • aBuZer teLkadaYıf
   aBuZer teLkadaYıf

   Şuraya bak bana ders vermeye çalışanlar .. lafım ona müslümanlar ... daha zarrab davasının cevabını veremiyor .. lafım ona müslümanlar , dünyada eşi benzeri olmayan skandala imza atıyor .. bir defa da 80 milyon rüşvet .. yenen rüşvetin haddi hesabı yok .. eee sonra tüm foyalar cacıklar ortaya çıkınca .. kara para aklayıcısından rüşvet yiyenler tertemiz .. onları savunanlar pırıl pırıl dini bütün .. bunu söyleyenler ayıplayanlar suçlu günahkar .. müslümanlık ta güncellenmeli falan diye zırvalıyordu bir ara dinsiz imansız bir din adamınız .. onların sonuçlarımı acaba bunlar ? haala bunları savunan aktroller ; bu savunmalar karşılığında ne kadar para yediğinizi ya da ne çıkar sağladığnızı ne zaman yazacaksınız ? bekliyorum ;)

  • aBuZer teLkadaYıf
   aBuZer teLkadaYıf

   @FETİH 1453 ; bu yazdıklarım sizin için de geçerli .. cevap bekliyorum sizden .. ne oldu bir mektuola ne değişti de koskca operasyon bitti ? erdoğan ın zulaları tehlikeye mi girdi sizce ? yoksa zarrab davası mı öne sürüldü ? ya da başka ülkelerdeki örgütlere gittiği iddia edilen silahların mı etkisi oldu ? ne dersiniz ?

  • aBuZer teLkadaYıf
   aBuZer teLkadaYıf

   @Harika _ VideoLar ; ne oldu kardeş ? bana ne içiyorsun diyene kadar siz ne kokluyorsunuz ondan haber ver ne dersin ? Suriye operasyonundan önce abd ye düşmandık .. sonra barıştık .. yanak yanağa pozlar başladı .. ardından suriye operasyonu .. sonra savaşın ortasında yine kavga ve restleşmeler başladı .. yine rota ve nota yemeye başladık .. sonra bir mektup ve herşey bitti . operasyon da bitti kavga gürültü de .. değil mi ? aynı geçen sene bu zamanlardaki olaylar gibi .. hatırlarmısın ? dollar 6.90 ları gördü .. ülkemizde resmen devalüasyon oldu .. bunu abd nin oyunu diye kamufle ettiler .. bir çoğunuz dollar yaktı i-phone kırdı .. vs vs .. sonra ne oldu .. devalüasyon süreci bitti .. dollar normale çekildi .. dollar satanların hepsi büyük karlarla dollar almaya başladı .. erdoğan abd den ekonomist getirtmeye kalktı .. vee füze için miydi neydi uçak içinmiydi abd ile masaya oturuldu .. hani abd düşmanımızdı ? neler oluyor ? sizce biz dostmuyuz düşman mı ? benim ne içtiğimi gwçin de siz ve akp liler ne kokluyorsunuz ya da ne kadar para takviyesi alıyorsunuz ondan haber verin ne dersiniz ? hadi görelim pamuk elleri .. pamuk troller sizi ..

 • Mike Oldach
  Mike Oldach

  Niye.kestiniz

Sonraki